ΠΑΤΗΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΝΟΥ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΣΕΛΙΔΑ 1

Εκλογές Μαΐου 2014: Πώς και ποιους να ψηφίσουμε!

Σ’ αυτές τις εκλογές δεν πρέπει να επαναληφθούν οι αστοχίες του
17 Μάι 2014 - 20:14

Η απαγόρευση της διεξαγωγής του δημοψηφίσματος για το νερό, ίσως αποτελέσει σπίθα για εξελίξεις.

Δυνάμεις της ΕΛ.ΑΣ να προχωρούν σε σύλληψη όσων στήσουν κάλπες ή αξιοποιήσουν εκλογικούς καταλόγους για το δημοψήφισμα σχετικά με την ιδιωτικοποίηση της
17 Μάι 2014 - 20:05

Ποιος είναι ο νέος αρχηγός της Αλβανικής αστυνομίας; σίγουρα τον έχετε ξαναδεί…

Μόλις ανέλαβε την Αλβανική κυβέρνηση ο Ράμα, φρόντισε να κάνει "κάθαρση" στους κόλπους της αλβανικής αστυνομίας διώχνοντας τους ανθρώπους του απερχόμενου
17 Μάι 2014 - 19:37

Μήπως χάνετε την ακοή σας; Κάντε το τεστ και μάθετε άμεσα! (ηχητικό βίντεο)

Η σταδιακή απώλεια της ακοής έρχεται φυσιολογικά, αλλά ο σύγχρονος τρόπος ζωής στις μεγαλουπόλεις οδηγεί ολοένα και περισσότερους ανθρώπους σε
17 Μάι 2014 - 19:21

Που ψηφίζω: Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε πριν πάτε στην κάλπη

-Αναλυτικές οδηγίες για όλους τους ψηφοφόρους
17 Μάι 2014 - 19:14

Άρης Σπηλιωτόπουλος – XAA 1999: «Αδιανόητο γεγονός η Εισαγγελική παρέμβαση στο Χρηματιστήριο»!!!!‏

Το 1999 -27 Ιουνίου- έλεγε στην εφημερίδα η "ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΉ": «Αδιανόητο γεγονός η Εισαγγελική παρέμβαση» στο Χρηματιστήριο! ….αδιαφορώντας, αν με τις δηλώσεις του ασκούσε -από θεσμική θέση(εκπρόσωπος τύπου Ν.Δ)- παρέμβαση στο έργο της
17 Μάι 2014 - 18:44

Ισλαμιστες ΣΤΑΥΡΩΣΑΝ σε δέντρα άλλους 2 νεαρους ΣΥΡΙΟΥΣ – Παίζουν βόλεϊ με κομμένο κεφάλι ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ

Η « ισλαμιστική ιερά εξέταση » καταδίκασε σε θάνατο δια σταυρού σε δέντρο άλλους δύο ακόμη Σύριους
17 Μάι 2014 - 18:29

ΟΡΓΙΣΤΕΙΤΕ !!! Με μόλις δύο τηλεφωνήματα του Μπαρόζο (!) εξαερώθηκε η “πατριωτική πολιτική” του Α.Σαμαρά – Δείτε τα βίντεο !

Ο "πατριώτης", ο "αντιμνημονιακός", ο "ΕΛΛΑΣ-ΕΛΛΑΣ Αντώνης Σαμαράς" τελικά ήταν υπόθεση
17 Μάι 2014 - 18:04

ΟΙ ΑΝΕΛ τινάζουν το ΣΥΣΤΗΜΑ στον ΑΕΡΑ …. ΒΙΝΤΕΟ ΦΩΤΙΑ!

ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ ΤΗΣ
17 Μάι 2014 - 17:31

Πανικός στο Μαξίμου για Άρη

Εσπευσμένη δήλωση στήριξης από Σαμαρά λίγες ώρες πριν ανοίξουν οι
17 Μάι 2014 - 17:12

ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ εάν πρώτα δεν διαβάσεις τον οδηγό ΕΚΛΟΓΩΝ του ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ!

Ο ΟΔΗΓΟΣ ΕΚΛΟΓΩΝ του Σεβασμιωτάτου, είναι "καθαρό
17 Μάι 2014 - 16:53

ΡΩΣΙΑ : Οι παραγωγοί μεταλλαγμένων θα τιμωρούνται ως ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ

ΚΑΤΑΤΕΘΗΚΕ
17 Μάι 2014 - 16:39

ΣΥΛΛΗΨΕΙΣ 7 τζιχαντιστών από τους συνολικά 700 της ΓΑΛΛΙΑΣ

Επτά τζιχαντιστές Γαλλικής υπηκόοτητας συνελήφθησαν σε τρεις ευαίσθητες γειτονιές του Στρασβούργου (Meneau), σχεδόν δυο μήνες μετά την επιστροφή τους από τη Συρία.
17 Μάι 2014 - 16:28

Ακυρώνουν μαζικά οι Ρώσοι τουρίστες λόγω κυρώσεων από ΕΕ – Ζημιά άνω των 400 εκ. ευρώ…

ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΥΞΗΣΗ "ΒΟΥΤΑΝΕ" ΟΙ
17 Μάι 2014 - 16:11

Ξεπουλάνε το βαρύ πυροβολικό της ελληνικής ομορφιάς ! Σειρά τώρα έχει η Ελαφόνησος…

Στο σφυρί βγαίνει η μαγευτική Ελαφόνησος καθώς μπήκε στο χαρτοφυλάκιο του ΤΑΙΠΕΔ
17 Μάι 2014 - 16:01

Καμμένος: Ο λαός θα ανατρέψει τη συμμορία που κυβερνά

Σκληρή επίθεση στον Πρωθυπουργό και τον Ευάγγελο Βενιζέλο εξαπέλυσε ο Πάνος Καμμένος απαντώντας στο προεκλογικό σύνθημά τους περί
17 Μάι 2014 - 15:36

Ο Γιούνκερ δίνει και άλλα «γαλόνια» στον Τσίπρα!

Όταν σε βρίζει ή σε απορρίπτει ένα μισητό πρόσωπο, ουσιαστικά σε διαφημίζει, σου δίνει
17 Μάι 2014 - 15:02

Μοίραζαν σακούλες τροφίμων με ψηφοδέλτια σε εκκλησία;;

Σοβαρότατη
17 Μάι 2014 - 10:14

ΚΑΖΑΚΗΣ : «Αναπτυξιακή πολιτική μόνο με εθνικό νόμισμα»

Θέλουμε να συντριβεί το σύνολο των πολιτικών δυνάμεων που θα μπορούσε να στηρίξει αντίστοιχη κυβέρνηση με τη σημερινή.
17 Μάι 2014 - 10:05

Η αποχή είναι συνενοχή…

Πολλοί συμπολίτες μας, παρά το γεγονός ότι έχουν πολιτική άποψη και είναι “πολιτικοποιημένοι” αρνούνται σθεναρά να ψηφίσουν.
17 Μάι 2014 - 9:52

Ο “τρομοκράτης” Σαμαράς προσπαθεί με άρθρο του να φοβίσει τους πολίτες !

Είναι απαράδεκτο σε μια δημοκρατία ο πρωθυπουργός της χώρας να προσπαθεί να εκβιάσει και να φοβίσει το λαό για να παραμείνει στην
17 Μάι 2014 - 9:33

Συνεχίζεται η τρομοκρατία λίγο πριν τις κάλπες: Το σχέδιο για ανάληψη 100 ευρώ την εβδομάδα από τα ΑΤΜ

Συνεχίζεται η τρομοκρατία στους πολίτες λίγο πριν τις κάλπες και την επερχόμενη συντριβή της
17 Μάι 2014 - 8:40

ΙΧ τίγκα σε οργισμένους ψηφοφόρους, με τα προσωπά τους αλλοιωμένα από την οργή!

ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ
17 Μάι 2014 - 8:24

Με την σφραγίδα της Σαιεντολογιας “κατάλληλος” για την καταστροφή ο Λοβέρδος ! – ΕΓΓΡΑΦΑ

Ο Ανδρέας Λοβέρδος, οι Σαϊεντολόγοι και η κυβέρνηση
17 Μάι 2014 - 8:06

Ο Στ. Θεοδωράκης θέλει… ξένο διοικητή της ΤτΕ!

Μια θέση που θα προκαλέσει έντονες συζητήσεις διατύπωσε ο επικεφαλής του Ποταμιού Σταύρος Θεοδωράκης, μιλώντας στην πρωινή εκπομπή της τηλεόρασης του ΣΚΑΪ με τον Γιώργο
17 Μάι 2014 - 7:25

Τρώνε το Θεοχάρη πάνω στον πανικό τους!

Σε πανικό διαρκείας βρίσκεται το Μαξίμου.
17 Μάι 2014 - 7:16

ΑΠΟΛΥΤΗ “ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ” ! Υπεξαίρεσαν 250εκ. ευρώ – τους εκπροσωπεί ο Βορίδης και …

... τους απαλλάσσουν Στουρνάρας και
17 Μάι 2014 - 7:07

«Πουλούν» ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ για να «αγοράσουν» ΨΗΦΟΥΣ

Αφησες αυτό το κάθαρμα, να παίξει με την Πατρίδα σου. Θα τον αφήσεις να παίξει και με την Πίστη σου; Ε, τότε σε τι διαφέρεις απ'
17 Μάι 2014 - 6:59

«Βόμβες» Βενιζέλου για Παπανδρέου, «προδότες παπανδρεϊκούς», Παπαδήμο!

Βόμβες κατά πάντων εξαπολύει ο Ευάγγελος Βενιζέλος με συνέντευξή στον τηλεοπτικό σταθμό ALPHA (που θα μεταδοθεί αύριο), περιγράφοντας τι ακριβώς
17 Μάι 2014 - 6:24

Συγκλονιστικές αποκαλύψεις από πρώην ισλαμιστή τρομοκράτη της οργάνωσης BOKO HARAM

Ή Boko Haram Είναι μια ισλαμική τρομοκρατική οργάνωση η οποία αυτή τη στιγμή αποτελεί τη μεγαλύτερη απειλή για τη